Loading

O nas

Edukacja

Marcin Konieczny

2006 r. - tytuł zawodowy: magister inżynier architekt, Politechnika Krakowska, Wydział Architektury.

Praca dyplomowa: „Mediateka i centrum filmu amatorskiego w Jaworznie” pod kierunkiem prof. zw. dr hab. inż. arch. Andrzeja Wyżykowskiego oraz dr inż. arch. Krzysztofa Kwiatkowskiego.

2004 – 2008 r. – praktyka projektowa zdobywana w wielu biurach architektonicznych.

Doświadczenie zawodowe:
Od 2008 r. – własna pracownia architektoniczna.

Opinie

Referencje

Najlepszymi dla nas referencjami są setki zrealizowanych inwestycji, począwszy od domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, budynków usługowych, aż po różnego rodzaju obiekty użyteczności publicznej. Możemy poszczycić się referencjami od instytucji publicznych, prywatnych przedsiębiorców oraz indywidualnych klientów zadowolonych z naszych usług.

Obserwujemy wciąż rosnący trend zainteresowania naszymi projektami, naszą wizją architektury, z czego jesteśmy dumni i co świadczy o naszym profesjonalnym, indywidualnym podejściu do każdego klienta.

o nas

Nasz zespół

Podczas realizacji projektów współpracujemy z doświadczonymi kolegami architektami i specjalistami różnych dziedzin. Nasz zespół tworzą ambitni architekci, asystenci projektantów, graficy, projektanci wnętrz. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania. Zapewniamy kompleksowe opracowania projektów ze wszystkimi branżami (konstrukcja, instalacje, drogownictwo, geodezja, geologia itp.). Nie boimy się wyzwań wciąż szukając świeżych, nietypowych rozwiązań.

Idziemy z duchem czasu. Cenimy sobie prostotę i funkcjonalność w projektowaniu dbając przy tym o detal. Wierzymy w moc nowoczesnych rozwiązań z zastosowaniem ciekawych technologii. Szanujemy finanse Inwestora, bez utraty na jakości architektury. Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zawsze chcemy do końca uczestniczyć w procesie realizacji projektu, tak by jego wykonanie było zgodne z koncepcją.