OSIEDLE POD GRODZISKEIM w JAWORZNIE - SPRZEDANE

 

Osiedle pod Grodziskiem to dziewięć, jednorodzinnych domów o powierzchni 140 metrów kwadratowych, powierzchnia całkowita 183 m2. Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy miasta Jaworzna, odległość do centrum to jeden kilometr, w bliskiej okolicy znajdują się sklepy, szkoła, przystanek komunikacji miejskiej oraz tereny rekreacyjne Grodzisko. W odległości 3 km autostrada A-4: kierunek Katowice lub Kraków. Odległość od Katowic ok. 18 km, do Krakowa ok. 50 km.

 Parter budynku to przestrzeń powstała z połączenia kuchni, jadalni i dużego, wygodnego salonu z kominkiem, znajduje się tutaj również łazienka. Z salonu wyjście przez taras do nasłonecznionego ogrodu. Półpiętro i pierwsze piętro (tj. poddasze użytkowe) to strefa prywatna, a mianowicie cztery pokoje i łazienka. Usytuowanie budynku względem stron świata gwarantuje bardzo dobre doświetlenie strefy dziennej (od strony południowo zachodniej).

 Architektura domów to połączenie tradycji z nutą nowoczesności. Zastosowane w projekcie rozwiązania są energooszczędne, domy posiadają certyfikaty energetyczne. Teren osiedla jest ogrodzony, domy z garażami, zjazdy z kostki brukowej, droga dojazdowa betonowa.

LOKALIZACJA: Jaworzno-Bory

POWIERZCHNIA: 1500m2 

PROJEKT: 2008/2009

REALIZACJA: 2009/2010

 

 

 

 

 

 

 OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH "POD GRODZISKIEM"